~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «4567891011121314» 24

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
401frumosul12342509346789
402fwtozaur2509000000
403Nizz2508992640
404ezGOD2508958000
405uzzi2508627773BrigadaOkapi
406Rihi992508536367
407Razboinicon2508201246
408xxxRoXixxx2507969975
409CaNNy2507766135
410Dr0gul3tz2507362287
411pizda2507294713
412Maaiii2507243919
413DuMixxx2507146295DieHard
414RadDucu2506960156
415LearnToPlay2506954450VeeTeraN
416RuNnNy2506799221
417ElgrandeBoss2506782502
418Shadon2506750000
419Samuraj2506624249
420Alexix2506588951
421Uluquiorra2506556206
422qM3nThoL2506494275TheMonster
423GENANTON2506433266
424CrisNinja2506283367
425xCyandeNR12506183967
426Evade2506155493
427redfear2506144162
428Jeacky2506093480
429Lacra2506068920
430Alle2506062693
431Heymoonsake2505957488
432XWildCat2505950290HavenInYou
433Dron2505892344
434BlEcKsPiDeR2505883600
435Gherghina2505738370
436xBursuc2505712001
437Mankez2505705197
438Demonik2505651696PureLove
439DjAlex0072505496172
440calinjmen2505448903
441Broooo2505437606
442Lylyt2505420544VoveluS
443TheAsasinu072505340945SmekeryRo
444Fire2505247484Pheonix
445Dexter162505135946SZilard
446Vyp3r2505084174InStyle
447ChaoticRap2505063639ChaoticBro
448Denyr02504940148
449C0ldAsIce2504929990
450Herku2504902563