~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «4567891011121314» 24

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
401Tigrul2502781792
402Melisa1232502771790
403YoungJesus2502697972
404MrICE2502697123PvPiSiZzY
405Waru0072502664982
406MasterX2502641770
407Interstelar2502629050xLovSex
408NutuJr2502615608ClanuSoprano
409esPro2502581240
410Majestique2502545245
411SinglePlayer2502472603
412Loky2502382835
413Creative2502322478
414Adriana2502318735
415Dominic2502282491
416BbB2502256949Chunjo
417TeIgNoR2502245322
418qMarian2502214133
419HighZen2502192356
420B1zaRu2502184573
4213SpAdA2502148305
422AnubyS2502112876
423Armexy2502067691PARAZITII
424SorryYouDied2502063489
425G1veUp2502011453
426xJOiNN3R2501982774VivilLand
427CristianX2501931884
428YakoiKutava2501925515
429Spawn2501888164
430DarkShaman2501877008
431Antonel2501849394xViagra
432sasunoo2501848700
433Alintox2501838838GuArDiAnS
434DeuceMDFK2501808050
435Cranckzz2501794750
436zxHercule2501770109Ov3rTheLimit
437LoLz0R2501760884
438xComplicat2501732625
439KazimirAK472501730237
4404MATIC2501713161
441Jokoker2501675025AM
442SweeetHeart2501634683LordsOfLight
443Pitiquaaa2501627005Shinigami
444Pastarnac2501624400
445Yakimo2501608672
446Carnage2501596606MostWanted
447Rossa2501582632Independence
448Error4042501551959HellRiders
449Hiygnuss250154476730CMLARECE
450Hrix2501512714Chunjo