~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «345678910111213» 23

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
351iKahraman25012275543
352Lecrae25012062574
353OSTROS25011894922
354Pasa25011749791
355Lucifer66625011490150
356FatherOfGold25011475958
357CODiAS25011472795
358RuPBuka25011355966Power
359Dristor25011234858
360BlackHot25010274114TwoHearts
361OchiDeAur25010251745
362TheOwn25010213909
363Mokyos25010103557
364xSienne25010097260xBeBeluShiii
365Compl3X25010079867GanjaLovers
366AduTza2509711619
367frumosul12342509346789
368fwtozaur2509000000
369Nizz2508992640
370ezGOD2508958000
371uzzi2508627773BrigadaOkapi
372Rihi992508536367
373Razboinicon2508201246
374xxxRoXixxx2507969975
375CaNNy2507766135
376Dr0gul3tz2507362287
377pizda2507294713
378Maaiii2507243919
379DuMixxx2507146295DieHard
380RadDucu2506960156
381LearnToPlay2506954450GanjaLovers
382RuNnNy2506799221
383ElgrandeBoss2506782502
384Shadon2506750000
385Samuraj2506624249
386Alexix2506588951
387Uluquiorra2506556206
388qM3nThoL2506494275TheMonster
389GENANTON2506433266
390CrisNinja2506283367
391xCyandeNR12506183967
392Evade2506155493
393redfear2506144162
394Jeacky2506093480
395Lacra2506068920
396Alle2506062693
397Heymoonsake2505957488
398XWildCat2505950290HavenInYou
399Dron2505892344
400BlEcKsPiDeR2505883600