~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «345678910111213» 23

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
351KENJY25020477175
352bLnn25020460146HappyEND
353Mando25020006358
354Curierul25018461336
355IHearColors25018064216
356lavinia11225018000000DragToHell
357Synox25017657046
358PVPnesite25017584559
359Cara25017568471
360KFC25017458856
361XxTheBestxX25017407784
362Lclaudiu33425017015915
363D3hardd25016416724
364Yusuke25016158037
365Calvine25016100353
366Catalina25015986209s2kNation
367aQuoS25015713089
368Kemberly25015653625TheTitans
369PartyBase0825015597823
370RobertDr25015423981
371Danii25015065164
372Ix25015006205
373TheDarkNinja25014832328
374CrewLider25014688217
375HellDark25014109017
376JokeRr25013828727OneShot
377mandea25013689600
378Less25013542800
379XxLegeAxX25013325066OneShot
380salazar25013115500
381Necron25012685718
382EqDaniel25012376585
383KingLION25012317823
384iKahraman25012275543
385Lecrae25012062574
386OSTROS25011894922
387Pasa25011749791
388Lucifer66625011490150
389FatherOfGold25011475958
390CODiAS25011472795
391RuPBuka25011355966Power
392Dristor25011234858
393BlackHot25010274114TwoHearts
394RobyyC25010260866
395OchiDeAur25010251745
396TheOwn25010213909
397Mokyos25010103557
398xSienne25010097260xBeBeluShiii
399Compl3X25010079867
400AduTza2509711619