~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «345678910111213» 23

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
351AduTza2509711619
352frumosul12342509346789
353fwtozaur2509000000
354Nizz2508992640
355ezGOD2508958000
356uzzi2508627773BrigadaOkapi
357Rihi992508536367
358Razboinicon2508201246
359xxxRoXixxx2507969975
360CaNNy2507766135
361Dr0gul3tz2507362287
362pizda2507294713
363Maaiii2507243919
364DuMixxx2507146295DieHard
365RadDucu2506960156
366LearnToPlay2506954450GanjaLovers
367RuNnNy2506799221
368ElgrandeBoss2506782502
369Shadon2506750000
370Samuraj2506624249
371Alexix2506588951
372Uluquiorra2506556206
373qM3nThoL2506494275TheMonster
374GENANTON2506433266
375CrisNinja2506283367
376xCyandeNR12506183967
377Evade2506155493
378redfear2506144162
379Jeacky2506093480
380Lacra2506068920
381Alle2506062693
382Heymoonsake2505957488
383XWildCat2505950290HavenInYou
384Dron2505892344
385BlEcKsPiDeR2505883600
386Gherghina2505738370
387xBursuc2505712001
388Mankez2505705197
389Demonik2505651696PureLove
390DjAlex0072505496172
391calinjmen2505448903
392Broooo2505437606
393Lylyt2505420544VoveluS
394TheAsasinu072505340945SmekeryRo
395Fire2505247484Pheonix
396Dexter162505135946SZilard
397Vyp3r2505084174InStyle
398ChaoticRap2505063639
399Denyr02504940148
400C0ldAsIce2504929990