~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «23456789101112» 22

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
301KingLION25012317823
302iKahraman25012275543
303Lecrae25012062574
304OSTROS25011894922
305Pasa25011749791
306Lucifer66625011490150
307FatherOfGold25011475958
308CODiAS25011472795
309RuPBuka25011355966Power
310Dristor25011234858
311TheOwn25010213909
312Mokyos25010103557
313xSienne25010097260xBeBeluShiii
314AduTza2509711619
315frumosul12342509346789
316Nizz2508992640
317ezGOD2508958000
318uzzi2508627773BrigadaOkapi
319Rihi992508536367DieHard
320Razboinicon2508201246
321xxxRoXixxx2507969975
322CaNNy2507766135
323Dr0gul3tz2507362287
324pizda2507294713
325DuMixxx2507146295DieHard
326RadDucu2506960156
327RuNnNy2506799221
328ElgrandeBoss2506782502
329Shadon2506750000
330Samuraj2506624249
331Alexix2506588951
332Uluquiorra2506556206
333qM3nThoL2506494275TheMonster
334GENANTON2506433266
335CrisNinja2506283367
336Evade2506155493
337redfear2506144162
338Jeacky2506093480
339Lacra2506068920
340Alle2506062693
341Heymoonsake2505957488
342XWildCat2505950290HavenInYou
343Dron2505892344
344BlEcKsPiDeR2505883600
345xBursuc2505712001
346Mankez2505705197
347Demonik2505651696PureLove
348DjAlex0072505496172
349Giosep2505458132
350calinjmen2505448903