~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «23456789101112» 22

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
301Daisuke25021007950
302Khalynda25020681056
303KENJY25020477175
304bLnn25020460146HappyEND
305Mando25020006358
306Curierul25018461336
307IHearColors25018064216
308lavinia11225018000000DragToHell
309Synox25017657046
310PVPnesite25017584559
311Cara25017568471
312KFC25017458856
313XxTheBestxX25017407784
314Lclaudiu33425017015915
315D3hardd25016416724
316Yusuke25016158037
317Calvine25016100353
318aQuoS25015713089s2kNation
319Kemberly25015653625
320PartyBase0825015597823
321RobertDr25015423981
322MonRun25015327988
323Danii25015065164
324Ix25015006205
325TheDarkNinja25014832328
326CrewLider25014688217
327HellDark25014109017
328JokeRr25013828727OneShot
329mandea25013689600TheFamily
330Less25013542800
331XxLegeAxX25013325066OneShot
332salazar25013115500
333Necron25012685718
334EqDaniel25012376585
335KingLION25012317823
336iKahraman25012275543
337Lecrae25012062574
338OSTROS25011894922
339Pasa25011749791
340Lucifer66625011490150
341FatherOfGold25011475958
342CODiAS25011472795
343RuPBuka25011355966Power
344Dristor25011234858
345BlackHot25010274114TwoHearts
346OchiDeAur25010251745
347TheOwn25010213909
348Mokyos25010103557
349xSienne25010097260xBeBeluShiii
350Compl3X25010079867TheEnd