~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «1234567891011» 21

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
251nitr025025429476
252xxXDRAGOSXxx25025262375
253P1nk25025087933
254Flame25024797483
255Castiel25024717560
256Allexutzu25024440012
257xEtherion25024340400
258zRubio25024200775
259Karsyllo25023932304Teachers
260PistaTiganul25023788249
261Harl3qu1n25023752251
262TheR125023744362PlayGames
263Navigli25023663743
264FuM25022772049SuicideSquad
265TheGameS25022702728
266CyBeRnEtIcK25022280015
267xAfGaNiStAnU25022273986
268Daisuke25021007950
269Khalynda25020681056
270KENJY25020477175
271bLnn25020460146HappyEND
272Mando25020006358
273Curierul25018461336
274IHearColors25018064216
275lavinia11225018000000Mafia
276Synox25017657046
277PVPnesite25017584559
278Cara25017568471BraveHards
279KFC25017458856
280XxTheBestxX25017407784PlayHard
281D3hardd25016416724
282ZER025016355745
283Yusuke25016158037
284Calvine25016100353
285Kemberly25015653625
286PartyBase0825015597823
287RobertDr25015423981
288MonRun25015327988
289Danii25015065164
290Ix25015006205
291TheDarkNinja25014832328
292CrewLider25014688217
293HellDark25014109017
294JokeRr25013828727OneShot
295mandea25013689600TheFamily
296Less25013542800
297XxLegeAxX25013325066OneShot
298salazar25013115500
299Necron25012685718
300EqDaniel25012376585