~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «1234567891011» 21

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
251TheGameS25022702728
252CyBeRnEtIcK25022280015
253xAfGaNiStAnU25022273986
254Daisuke25021007950
255Khalynda25020681056
256KENJY25020477175
257bLnn25020460146HappyEND
258Mando25020006358
259Curierul25018461336
260IHearColors25018064216
261Synox25017657046
262PVPnesite25017584559
263Cara25017568471
264KFC25017458856
265XxTheBestxX25017407784PlayHard
266D3hardd25016416724
267ZER025016355745
268Yusuke25016158037
269Calvine25016100353NoMercy
270Kemberly25015653625
271PartyBase0825015597823
272RobertDr25015423981
273MonRun25015327988
274Danii25015065164
275Ix25015006205
276TheDarkNinja25014832328
277CrewLider25014688217
278JokeRr25013828727OneShot
279Less25013542800
280XxLegeAxX25013325066OneShot
281salazar25013115500
282Necron25012685718
283EqDaniel25012376585SaintsRow
284KingLION25012317823
285iKahraman25012275543
286Lecrae25012062574
287OSTROS25011894922
288Pasa25011749791
289Lucifer66625011490150
290FatherOfGold25011475958
291CODiAS25011472795
292RuPBuka25011355966Power
293Dristor25011234858NoMercy
294TheOwn25010213909
295Mokyos25010103557
296xSienne25010097260xBeBeluShiii
297AduTza2509711619KING
298frumosul12342509346789
299Nizz2508992640
300uzzi2508627773BrigadaOkapi