~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «123456789» 19

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
151Apsentul25096284158
152ElenaAk4725095958917
153KillaFonic25095620717
154xDarkLord25094391516
155AlexVlad10525092854121Smechery
156SoXDYT25092038381OneShot
157Hayley25091728837
158Gusy25089138699Divele
159RobertAD25088251684
160Dayana25088138890
161Kidda25087999312
162ErecTiie25086551073
163Sabin25086503368
164Zhuang25085938472OneShot
165HellGirl25083365405
166Sacru25083037072
167MakeJr25081198853
168RedZeZe25079519944
169Lone25079127797
170Noobarina25078636152
171iFrosty2225077146650
172Teddy25076938717
173IAmRock25075087713PvPiSiZzY
174Evelina25074398229
175Lier25073975585Iluminatii
176Cnakalz25072856027AllStars
177LunGNegru25071224608
178TTS25070926955
179Reywn25070182337
180Ioaana25069924584Salvatore
181HarleyQueen25069074085
182zSupr3mE25068756574
183Kiatra25068385541
184DarkRaider9625067397750YouTube
185xPufa25066376478
186Eviee25066363699Teachers
187xBlackTeror25064991471
188Cronn25064817025PureLove
189Rafael25064146217Hollywood
190iJr25063728500
191Xres25063177863
192Theodora25062571026
193KiLlOfBlO0D25061345075
194Majdurak25059453058
195Dv2George25058107810
196Ashuko25056787494
197Glinciu225055577554ShinsooPower
198FramZeus25055285852
199BatranuPraJi25055068507
200YBoyka25054504700OLTEANCLAN