~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «910111213141516171819» 29

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
651BigR250195013
652ChaoticKirra250192724ChaoticV2
653KyMiSoR250192508
654xValentin250166440
655Dope1234250165074
656KreM250154899
657XYoloGamerX250153300MayansSOA
658xKira250151722
659xChriss250151683LCosaNostra
660Doroftei250146000
661Ammon250140250
662Chelner250126093
663Sver1250125676
664ZeDu250117000airPlay
665Bleah1w1250117000
666Weecked250103879
667Eassy25097190Teachers
668Haughtiness25094665
669SexyGirlPT25094449
670BogDaNNNNNN25094400VETERAN
671BlooM25091000
672PickOne25087600
673Natsu25087000
674zBugu25085030
675YoloJr25083940Teachers
676coloratul25081300
677Pain25078000
678StiintaCRA25078000
679Corinne25078000
680Maximusus25077705
681Christopher25075636
682CostiMDFK25073390
683CR1S7O25070500Jamaica
684Daimoniii25069897
685WazZap2506528020CM
686hotdemic25065000EUROPE
687EleMentT25065000
688DroxX25054671
689Arrianaa25052000
690Alex25050866
691qCrisu25047657skaWhitess
692Galant25047200
693Mazikeen25047200HavenInYou
694Cryna25046676
695Sheykul25039000
696KILLERUL25039000
697CoaieDeOtel25039000
698SombRe25039000NanoteK
699KillaRamses25039000
700Kent4825039000