~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «89101112131415161718» 28

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
601Cumatrul250290174
602Psihotrop250270300
603Diana250270000
604Mercenarul250264727
605SRobert250261814
606Gabi250236750
607IYTI250236000
608NemuriciJR250218451
609Gaidos250213672
610Adyy250197108Phenomenal
611Elaaa250197100
612BigR250195013
613ChaoticKirra250192724ChaoticV2
614KyMiSoR250192508
615xValentin250166440
616Dope1234250165074
617KreM250154899
618XYoloGamerX250153300
619xKira250151722
620xChriss250151683LCosaNostra
621Doroftei250146000
622Ammon250140250
623Chelner250126093
624Sver1250125676
625ZeDu250117000airPlay
626Bleah1w1250117000
627Weecked250103879
628Eassy25097190Teachers
629SexyGirlPT25094449
630BlooM25091000
631PickOne25087600
632Natsu25087000Tekkadan
633zBugu25085030
634YoloJr25083940Teachers
635coloratul25081300
636Pain25078000
637StiintaCRA25078000
638Maximusus25077705
639Christopher25075636
640CostiMDFK25073390
641CR1S7O25070500Jamaica
642Daimoniii25069897
643WazZap2506528020CM
644hotdemic25065000
645EleMentT25065000
646DroxX25054671
647Arrianaa25052000
648Alex25050866
649Mazikeen25047200HavenInYou
650Galant25047200