~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «89101112131415161718» 28

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
601xChriss250151683
602Doroftei250146000
603Ammon250140250
604Chelner250126093
605Sver1250125676
606ZeDu250117000airPlay
607Bleah1w1250117000
608Weecked250103879
609Eassy25097190Teachers
610SexyGirlPT25094449
611BlooM25091000
612PickOne25087600
613Natsu25087000TheRules
614zBugu25085030
615YoloJr25083940Teachers
616coloratul25081300
617Pain25078000
618StiintaCRA25078000
619Maximusus25077705
620Christopher25075636
621CostiMDFK25073390TheFamily
622CR1S7O25070500Jamaica
623Daimoniii25069897
624WazZap2506528020CM
625hotdemic25065000Love4Fan
626EleMentT25065000
627DroxX25054671
628Arrianaa25052000
629Alex25050866
630Mazikeen25047200HavenInYou
631Galant25047200
632Cryna25046676
633Sheykul25039000
634KillaRamses25039000
635Kent4825039000
636BurrowS125039000
637Huntress125039000
638xAkke25039000
639oAllex25039000TheTitans
640KILLERUL25039000
641CoaieDeOtel25039000
642xTrey25037125
643xBIANCAx25033800
644BUUBUU25026000PvPRoYaL
645Aion2502600020CM
646SinDak25026000
647qSasuke25025969
6483jneb00n25019669VIP
649iLove3You25016900
650Tigre25013000