~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «7891011121314151617» 27

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
5511Hit2Kills250655797
552Tzuyk250650490
553Baddie250643381
554KingOfLionS250624914
555xBlackTerror250601000
556Scypio250595264
557QrT250580570
558Robart250576797
559Daniel23250575987
560Afiris250567762Teachers
561Mytyx3465250523368
562ElennaMyruna250510758
563SalPa250461111
564Parker250443893Independence
565OnlyForFun250437085
566GameTV250432525
567Andrei23250426138
568Selenium250425114
569ChupChups250419075
570Crisss250413181
571Wzzzy250402940
572JokerTheONE250395073
573TuDoR96250386266
574izabela250385451xViagra
575Adrian94250378626VIP
576Sphinx250338147
5771998250324377YouTubeRii
578HellBoyR250323250TheEnd
579JOxJO250320704
580Kempachi250309352
581April250309352
582XxRider250307943
583DiviNe250297370
584Cumatrul250290174
585Psihotrop250270300
586Diana250270000
587Mercenarul250264727
588SRobert250261814
589Gabi250236750
590MorphyneYT250236000
591NemuriciJR250218451
592Gaidos250213672
593Adyy250197108Phenomenal
594BigR250195013
595ChaoticKirra250192724ChaoticV2
596KyMiSoR250192508
597xValentin250166440
598KreM250154899
599XYoloGamerX250153300
600xKira250151722