~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «7891011121314151617» 27

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
551Ammon250140250
552Chelner250126093
553Sver1250125676
554ZeDu250117000airPlay
555Bleah1w1250117000
556Weecked250103879
557Eassy25097190Teachers
558SexyGirlPT25094449
559BlooM25091000
560PickOne25087600
561Natsu25087000TheRules
562zBugu25085030
563YoloJr25083940Teachers
564coloratul25081300
565Pain25078000
566StiintaCRA25078000
567Maximusus25077705
568Christopher25075636All4One
569CostiMDFK25073390TheFamily
570CR1S7O25070500Jamaica
571Daimoniii25069897
572EleMentT25065000
573DroxX25054671
574Arrianaa25052000
575Alex25050866
576Mazikeen25047200HavenInYou
577Galant25047200
578Cryna25046676
579Sheykul25039000
580KillaRamses25039000
581Kent4825039000
582BurrowS125039000
583Huntress125039000Akatsuki
584xAkke25039000
585xTrey25037125
586xBIANCAx25033800
587BUUBUU25026000PvPRoYaL
588Aion25026000
589SinDak25026000All4One
590qSasuke25025969
5913jneb00n25019669VIP
592iLove3You25016900
593Tigre25013000
594xGogu25013000
595Capra25011435
596Aswini2505987
597TzIp2504488
598Annaby2504347AllStars
599qMistique2503300
600PericolXD2503300BlueDevil