~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «678910111213141516» 26

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
501Baddie250643381
502KingOfLionS250624914
503xBlackTerror250601000Chunjo
504Scypio250595264
505QrT250580570
506Robart250576797
507Daniel23250575987
508Schwein250569100StadtRand
509Afiris250567762Teachers
510Mytyx3465250523368
511ElennaMyruna250510758
512ShiroU250500192
513MadMaxFurry250461750
514SalPa250461111
515Parker250443893Independence
516OnlyForFun250437085AKATSUKI
517GameTV250432525
518xG0dLik3250427000Mafia
519Andrei23250426138
520Selenium250425114
521ChupChups250419075
522Crisss250413181
523Wzzzy250402940
524JokerTheONE250395073
525TuDoR96250386266
526izabela250385451xViagra
527Adrian94250378626VIP
528Sphinx250338147
5291998250324377YouTubeRii
530HellBoyR250323250
531JOxJO250320704
532Kempachi250309352
533April250309352
534Xyl250305000Tiganofilii
535DiviNe250297370
536Cumatrul250290174
537Psihotrop250270300
538Diana250270000
539Mercenarul250264727
540SRobert250261814
541Gabi250236750
542Gaidos250213672
543Adyy250197108Phenomenal
544BigR250195013
545xValentin250166440
546KreM250154899
547XYoloGamerX250153300
548xKira250151722
549xChriss250151683
550Doroftei250146000