~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «56789101112131415» 25

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
451BeBeMC2503146010GameOverr
452oMbl4DOn2503142821AvemCuCuMare
453qZx2502991468
454Hipsta2502963007
455xCips2502946361
456Bryan2502934614
457SoFlessX2502933201
458Kinguinn2502816989Yakuza
459Tigrul2502781792
460Melisa1232502771790
461YoungJesus2502697972
462MrICE2502697123
463Waru0072502664982
464MasterX2502641770
465Interstelar2502629050xLovSex
466NutuJr2502615608ClanuSoprano
467esPro2502581240
468Majestique2502545245
469SinglePlayer2502472603
470Loky2502382835
471Creative2502322478
472Dominic2502282491
473BbB2502256949
474TeIgNoR2502245322
475qMarian2502214133
476DunKe2502192356
477B1zaRu2502184573
4783SpAdA2502148305
479AnubyS2502112876
480Armexy2502067691PARAZITII
481SorryYouDied2502063489
482G1veUp2502011453
483xJOiNN3R2501982774riminal
484CristianX2501931884
485YakoiKutava2501925515
486Spawn2501888164
487DarkShaman2501877008
488Antonel2501849394xViagra
489sasunoo2501848700
490AndreiYT22501842500
491Alintox2501838838GuArDiAnS
492DeuceMDFK2501808050
493Cranckzz2501794750
494zxHercule2501770109Ov3rTheLimit
495LoLz0R2501760884
496xComplicat2501732625
497KazimirAK472501730237
4984MATIC2501713161
499Jokoker2501675025AM
500SweeetHeart2501634683LordsOfLight