~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «56789101112131415» 25

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
451NutuJr2502615608ClanuSoprano
452esPro2502581240
453Majestique2502545245
454SinglePlayer2502472603
455Loky2502382835
456Creative2502322478
457Adriana2502318735
458Dominic2502282491
459BbB2502256949
460TeIgNoR2502245322
461qMarian2502214133
462DunKe2502192356VivilLand
463B1zaRu2502184573
4643SpAdA2502148305
465AnubyS2502112876
466Armexy2502067691PARAZITII
467SorryYouDied2502063489
468G1veUp2502011453
469xJOiNN3R2501982774
470CristianX2501931884
471YakoiKutava2501925515
472Spawn2501888164
473DarkShaman2501877008
474Antonel2501849394xViagra
475sasunoo2501848700
476AndreiYT22501842500
477Alintox2501838838GuArDiAnS
478DeuceMDFK2501808050
479Cranckzz2501794750
480zxHercule2501770109Ov3rTheLimit
481LoLz0R2501760884
482xComplicat2501732625
483KazimirAK472501730237
4844MATIC2501713161
485Jokoker2501675025AM
486SweeetHeart2501634683LordsOfLight
487Pitiquaaa2501627005Shinigami
488Pastarnac2501624400
489Yakimo2501608672
490Carnage2501596606MostWanted
491Rossa2501582632Independence
492Error4042501551959HellRiders
493Hiygnuss250154476730CMLARECE
494Hrix2501512714
495XDeadAngelX2501494350
496Anisa2501492781
497Schwein2501466924s2kNation
498qMari2501450687
499zWhisky2501447875Tiganofilii
500drogmitic2501443228PlayHard