~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Top Playeri

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «123456» 16

Loc Nume Level Expierenta Breasla Regat
1Make2502147483647
2Roket2502032495670VeninAlb
3xNagatox2501985376961s2kNation
4BroDavid2501953202073
5crystyy2501782653991
6Mihhai2501759964796EUROPE
7Vicotor2501713578246
8FlyTL2501671130688CiStNr1
9Truth4Love2501639317377TheTitans
10ElisaQueen2501509977475
11Rednih2501462399389
12failb2501445988625TrapNation
13Hisoka2501414571863
14KentO2501391899678
15murgovicy2501360446563
16R0nNie2501349008863
17AlexG2501340655905
18BigSmoke2501327456475
19Cristi2501293744368
20xTornada2501281490380
21Necuratu2501257474584TheTitans
22MYKROSOFTLO2501246996621
23Alexia2501234715216
24Babyy2501217436183
25Arko2501202517936
26Xeno2501191230174
27Daum25011904603004Ev3r
28EmY2501176304660
29iTa2501129414378
30Divon2501128904360
310012501110726467heShadows
32RasWaNN2501069276019HellKingDom
33Soul2501062574031
34yumy2501022598904gogu
35SilentShadow250999846506Apocalypse
36mosulica250966248051gogu
37LiChKiNG250917432769HellKingDom
38PuFy250903792175
39OneKing250892610837KingLegend
40Eviy250836217374
41OneMoreTime250807822729
42KenzoDakata250791669410
43KizzuLife250782664366
44TheQueen250782148021
45Kamelya250781770021
46Malatidos250769959561
47qTooBosS250719119821
48Anda250710428228
49Dau3DSari4D250681770904
50Dize250678126292