~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «4567891011121314» 24

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
401C0colino220174305104
402UrSuL3t22024752597
403IlMondo216255914512
404Spanu215207495977
405AnakynBOSS21081968163
406McQuAr221037437056
407Marlboro2101190423
408PolitiaBa208103043216
409awdawdawd202429391984Gangstter
410Kappy20224428900
411Anelisa200154514375
412Farm2232007678144
413WanKeR193201302947
414AdriaNNN19336406899
415AntiSpectru191112094281
416xYuky190154350708
417ZenDark19010260063
418MyCraZyAnGeL182122328146AngerFisT
419PrONickE18276620706
420ElCapo181171096334
421ReaDyX180107797643
422bigbosss18028111546
423Bimo17783862690KaoS
424Kizu170113133854BRAZZERS
425RaZBoInCu1634544041Vulturii
426Ruxi16250164578
427roxye2116194241066ShinsooGuard
428Biner160198000396
429BootStory16069472588
430ZaggA155119264724
431ElSoBoo154151311714
432ElectroX15397629000LordsOfLight
433xKiller3D15188Spart
434Plast1c15033487682
435Biscuit15020050046
436auraaaa149192981000
437Quinto14713988753
438FarmAndrey145149456437
439stelian200214526705111DarkRider
440Ayan1443752BGS
441Cristina142127895xHamster
442lacatus14187181480
4430Maria014015960058
444KetchupIute1407734565
445Teddy1379724482
446FarmAllanon1323881149
447Leonardo13020385017
448TheRock1294013AngerFisT
449Rafaella1261203
450DIICOT1260