~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «4567891011121314» 20

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
401flo75184477
402HAPCIU75180390
403movieStar750
404Bimbo750
405Daniella750
406Rocs750
407TheVirus702134608
408Camorra693433306
409CristinaEle67924978
410Rhisze632051042
411Karymel63126177
412SmecherFU622967374
413FarmerNrr1615881168
414AZARONLO613885874
415STRATEGICOLO603610011
416RebornOfTrap586169772
417TheGheiming561718510
418Mystique56722269
419TheGrudg56196095
420BigSex555170138
421MidNight524394935OneShot
422ZERONLO514368484
423P3P050185744
424Kristen484657696
425Xincepatorul465467950
426TheGaming452321400
427illegitimate451700846
428xMike450
429FarmDD434125818
430miraf433798388
431Profitorul414964485
432FarmerMt241888795
433CriStiBox401679276
434xPreDaToR7394032560
435Joker777385205770
436Angelx382901913
437FuckiDucki374425599
438FarmerSteel373384372
439KingOfLegend36136409
440dasd351093951
441DisTrug35913785
442TrexDj35788150
443HiGmA35399526
444Babe350
445Stefa343549186
446Gril343281094
447RupOase343040034
448WizzKhalifa342998447
449FarmNike342783759
450livemy341293343