~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «23456789101112» 22

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
301QuinnAnaKiss24450554651DarckLove
302Bucificatoru2445549072
303AndreeaN24378329381
304STRATEGICLO24329017651
305Shox24111693395
306farmmaps24081861911
307Ambreaj24020379478
308Praff24014990300
309TeTai2405172323
310G3n3ralU23921051441Shinigami
311Rraluca238302024330
312LeGiOnAlFa238135014412
313Hazard23847816881
314Valerica00236341536474
315GoGu23236316333628
316BlakAndWhite236119400691AnVeNgErS
317xBebe235169487944
318BogdanRO23552741369
319trewtdfyghui234157852665
320DarkLeGiOn23442896009
321TeN2CuLoPaTa23437317968
322BoyInABanD2345965064
323CosminIonut234719LordsOfLight
324ZoRo23333078VaSparg
325FearNight2322716762304LOVE
326AlexEassy23217964486
327ZeLdRoON23019078452KaoS
3284Core227166332801
329sHinTeK221420296107
330MrRespect221231577835
331C0colino220174305104
332UrSuL3t22024752597
333IlMondo216255914512
334Spanu215207495977
335AnakynBOSS21081968163
336McQuAr221037437056
337Marlboro2101190423
338PolitiaBa208103043216
339awdawdawd202429391984Gangstter
340Kappy20224428900
341Anelisa200154514375
342WanKeR193201302947
343AdriaNNN19336406899
344AntiSpectru191112094281
345xYuky190154350708
346Pr1nT190128298590
347ZenDark19010260063
348MyCraZyAnGeL182122328146AngerFisT
349PrONickE18276620706
350ElCapo181171096334