~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «12345678910» 20

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
201xBebe235169487944
202BogdanRO23552741369
203TeN2CuLoPaTa23437317968
204BoyInABanD2345965064
205CosminIonut234719LordsOfLight
206ZoRo23333078VaSparg
207FearNight2322716762304LOVE
208AlexEassy23217964486
209ZeLdRoON23019078452KaoS
2104Core227166332801
211sHinTeK221420296107
212MrRespect221231577835
213C0colino220174305104
214IlMondo216255914512
215Spanu215207495977
216AnakynBOSS21081968163
217McQuAr221037437056
218Marlboro2101190423
219PolitiaBa208103043216
220awdawdawd202429391984Gangstter
221Kappy20224428900
222WanKeR193201302947
223AdriaNNN19336406899
224xYuky190154350708
225Pr1nT190128298590
226MyCraZyAnGeL182122328146AngerFisT
227ReaDyX180107797643
228bigbosss18028111546
229Bimo17783862690KaoS
230Kizu170113133854BRAZZERS
231RaZBoInCu1634544041Vulturii
232Ruxi16250164578
233roxye2116194241066ShinsooGuard
234Biner160198000396
235BootStory16069472588
236ZaggA155119264724
237ElSoBoo154151311714
238ElectroX15397629000LordsOfLight
239xKiller3D15188Spart
240Plast1c15033487682
241auraaaa149192981000
242FarmAndrey145149456437
243stelian200214526705111DarkRider
244Ayan1443752BGS
245Cristina142127895xHamster
246xAnItAx14180937131
2470Maria014015960058
248KetchupIute1407734565
249Teddy1379724482
250FarmAllanon1323881149