~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «123456789» 18

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
151Roscatu2500
152Streten2500
153ShammyrePVP2500
154Fu210Gat2500PVP
155TrAnQuiLa2500
156Lypa2500
157xDopx2500
158Bambo2500PittBull
159ChaoticGreen2500
160NoPain2489549727
161TorpilA245283645898
162gUniT245183011392
163Peste245138463650Youtubers
164Bianca34224524784665
165Lider2459203591Family
166Evelyne24593
167QuinnAnaKiss24450554651DarckLove
168Bucificatoru2445549072
169STRATEGICLO24329017651
170Shox24111693395
171farmmaps24081861911
172Praff24014990300
173G3n3ralU23921051441Shinigami
174Rraluca238302024330
175Valerica00236341536474
176GoGu23236316333628
177xBebe235169487944
178BogdanRO23552741369
179TeN2CuLoPaTa23437317968
180BoyInABanD2345965064
181CosminIonut234719LordsOfLight
182ZoRo23333078VaSparg
183FearNight2322716762304LOVE
184AlexEassy23217964486
1854Core227166332801
186sHinTeK221420296107
187MrRespect221231577835
188IlMondo216255914512
189Spanu215207495977
190AnakynBOSS21081968163
191McQuAr221037437056
192Marlboro2101190423
193PolitiaBa208103043216
194awdawdawd202429391984Gangstter
195Kappy20224428900
196WanKeR193201302947
197AdriaNNN19336406899
198xYuky190154350708
199MyCraZyAnGeL182122328146AngerFisT
200ReaDyX180107797643