~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

3 «1314151617181920212223» 33

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
851blonda332453
852Adda203336
853oLore330
854DarkMan322463294
855JoinT96321628774
856Tatoaj321594700
857NaNoTeC321468321
858DrinkVodka321409134
859xCatalina321381540
860BBF321223608
8611stGodHades321198679
862FarmezUpuri32652461
863Make7132477283
864OnlyHaTtEe32471976Temp
865Daria199932252996
866FoorGootten32240524Temp
867Farmerchenie32198495
868Gusteru312269352
869Formidable312258695
870ExoTicJrr311992600
871BUBURUZA311974988
872Razviiiii311926382
873LuxAdevaratu311765923
874totmotan311763446
875Ema311586596
876RacOoNe311064043
877Hunter131888390
878MasterKiss31438540
879FatherChrist31308335
880sds31282348
881MentalBoss31274325
882NoStresSs31237200
883pau3199656
884spiketo301877406
885Mariza301851300
886SEFUVOSTRU2301678800
887M0s301513737
888Xylll301506300
889Kasiana301351416
890zBind30989675skaWhitess
891DESPRE30846700
892Rossseeee30769066
893sfsdfsfsfsfs30733977
894MonSher30571080
895asdawdasd30530120
896Fancy30490145
897YouKing30453156
898M3x30385327
899Ivonny30356300
900FoameDeBanii30333054