~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «1112131415161718192021» 31

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
751uz74426365
752TheVirus702134608
753Luxii697281256ZEU
754xFarm97693071598
755Munir69130138
756qBind6946900
757Yakamashi690
758TheDance676538968
759CristinaEle67924978
760Feith6639
761Rhisze632051042
762Karymel63126177
763SmecherFU622967374
764FarmerNrr1615881168
765AZARONLO613885874
766Rejjo613683066
767oilternal61834390
768STRATEGICOLO603610011
769FarmPvP112587671730
770RebornOfTrap586169772
771Iuli58814463
772TheGheiming561718510
773Mystique56722269
774TheGrudg56196095
775Sheila554357177
776ZERONLO514368484
777Bighi50478770LuxClan
778P3P050185744
779PetruCelMare50179700
780Luxx695046ZeuInPLM
781Kristen484657696
782Bybycoco475620063
783Xincepatorul465467950
784Skiyen466575
785SoGood455241531
786BleguloZmeu454989219
787TheGaming452321400
788illegitimate451700846
789xMike450
790FarmDD434125818
791miraf433798388
792Bob433787419
793Frich425617268
794Layna42522625
795Profitorul414964485
796strider414126388
797FarmerMt241888795
798ILov3pink403339941
799CriStiBox401679276
800LuxGOLDEN401057843AnonymousJR