~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «1011121314151617181920» 27

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
701Asassin21366000
702BaniMani21183000
703Farmmp322196566
704Nickelback217276
705TeRmi210
706qHyena20424800
707Kalebanu20424800
708Bijutar20377600
709Jupanu1320236000
710altmetin1120195951
711Triplu20188800
712OriceUPP20141600
713GabiiASD2047200
714Surub2047200
715GabiiiiASD2041500
716JuweLPeSura2031303
717iol19193106
718Breed19182500
719VERSACE121973000
720hghuguh18141500
721Satana011884900
722Justiin1877073
723BicepsllilD185250
724Sh0p180
725coaiemari17197100
726tttttttititi17175200
727efdf17158247
728MariaLOVE17155250
729Inutile17129009
730Marius21787600
731S0ulHunter1750952
732Kripp1721900
733Niku681721900
734Dahoud176644
735ililililiill16152100
736KingAndrei16152100
737yzzyJ16118300
738xyl23132116109200
739fdsfsdfsd16101400
740Burno16101400
741sfasf1684500
742Verdonaa1684500
743Love4EverA1667600
744FarmerCodeX1657850
745gdgddrgrsdf1650700
746Amarila1633800
747sddfgf1633800
748afdasfa1633800
749Shaan1633800
750iiiillllllii1618715