~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «910111213141516171819» 29

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
651ShowCreste372165835
652plin363558883
653KingOfLegend36136409
654dasd351093951
655Brighii351048473
656DisTrug35913785
657TrexDj35788150
658HiGmA35399526
659Babe350
660Stefa343549186
661Andreea18343400141
662Gril343281094
663RupOase343040034
664WizzKhalifa342998447
665FarmNike342783759
666livemy341293343
667ElSoBo34967784
668ARMANY34713564
669Andra6934651744
670CaTal1NNN34468510
671xMarian3447174
672ShoMan333029597
673ninjalame332609319
674Casidy332499858
675Mihnea331613558
676ShammyreYT331243473
677farmer321331104464
678lExTrA33988750
679Emblema33849900
680fqaf33495000
681JuweL33449862
682NeymarJRR33337009
683goosebumps33151984
684TwiziCombat3318211
685blonda332453
686Adda203336
687DarkMan322463294
688NaNoTeC321468321
689DrinkVodka321409134
690xCatalina321381540
691BBF321223608
692FarmezUpuri32652461
693Make7132477283
694OnlyHaTtEe32471976Temp
695Daria199932252996
696FoorGootten32240524Temp
697Farmerchenie32198495
698Gusteru312269352
699Razviiiii311926382
700totmotan311763446