~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «910111213141516171819» 29

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
651Micuta910
652GAYNEKI901697179316skaWhitess
653xOtilia90747505920
654Mitroglu90726606587
655Delia1790574133711
656FarmKapa90482957627
657Faris90431694800
658CinevaCineva90366571845
659Anutzaaaaa90309639262skaWhitess
660farmSpX90300871674
661Yezush90261535704
662ZnT90254025195
663NebunDeMick90203366091
664GrooparU90202378058
665Kgien90201732462
666Tocana90159226603
667HaiSaBemGaz90158053339
668RafaelBaronu90153399610
669magazin90104309637
670FarmMihai9088639937
671QesTime9073009305
672Analia9040757811
673Alesander29017060554
674TavySpoitoru907447467
675FarmIRealL906772454
676AnnaQueen905111891Power
677MrCrazyPvP904948858
678Exagonal902272500STAFF
679Y2Kfarmer902051100
680Torrano901528773
681DragonuAk4790677985
682TheGemOfLove90422368
683xXBoGdAnXx9073759
684FarmerAlex900
685MisticFarm1900
686Tine900
687LukyPants900FarmHard
688FarmLaGreu900
689123541900
690pBroderHDq900
691TeN2CuFaRMu900
692FarMeRutzZz900
693Ilik3PuSSy900RestInPuSSy
694TrapFarm900AngerFisT
695Kenzi900
696xBogdan900
697farmAke3900
698DaNNiLLo900TheMonster
699LiderFarm900Family
700FarmerNoPain900