~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu

Inregistreaza-te

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «89101112131415161718» 28

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
601Daniella750
602Rocs750
603TheVirus702134608
604xFarm97693071598
605Munir69130138
606TheDance676538968
607CristinaEle67924978
608Feith6639Tiganofilii
609Rhisze632051042
610Karymel63126177
611SmecherFU622967374
612FarmerNrr1615881168
613AZARONLO613885874
614Rejjo613683066
615oilternal61834390
616STRATEGICOLO603610011
617FarmPvP112587671730
618RebornOfTrap586169772
619Iuli58814463
620TheGheiming561718510
621Mystique56722269
622TheGrudg56196095
623Sheila554357177
624Mihaela17532667091
625RauDeFel526728534
626MidNight524394935OneShot
627ZERONLO514368484
628P3P050185744
629Kristen484657696
630Xincepatorul465467950
631BleguloZmeu454989219
632TheGaming452321400
633illegitimate451700846
634xMike450
635FarmDD434125818
636miraf433798388
637Bob433787419
638Frich425617268
639Layna42522625
640Profitorul414964485
641strider414126388
642FarmerMt241888795
643ILov3pink403339941
644CriStiBox401679276
645xMafiax4015Mafia
646xPreDaToR7394032560
647Joker777385205770
648Angelx382901913
649FuckiDucki374425599
650FarmerSteel373384372