~ Informatie ~

Daca doresti sa joci pe acest server
Descarca Clientu
Inregistreaza-te
Termenii Si Conditiile Metin2 PServer

Lista Playeri Banati

Cautarea caracter functioneaza numai daca introduceti numele corect. Atentie la literele mici si mari.


Nume caracter:

1 «678910111213141516» 20

Crt. Nume Level Expierenta Breasla Regat
501GoLaNnR12496384
502dadadawdc23748551
503Abel23731700
504CaracatitaMO23532318
505awdaw2257
506TrezSec2227
507BloodKain21556029
508Asassin21366000
509BaniMani21183000
510Farmmp322196566
511TeRmi210
512qHyena20424800
513altmetin1120195951
514Triplu20188800
515GabiiASD2047200
516Surub2047200
517GabiiiiASD2041500
518JuweLPeSura2031303
519Breed19182500
520hghuguh18141500
521Justiin1877073
522Sh0p180
523coaiemari17197100
524tttttttititi17175200
525Inutile17129009
526S0ulHunter1750952
527ililililiill16152100
528KingAndrei16152100
529fdsfsdfsd16101400
530sfasf1684500
531Love4EverA1667600
532FarmerCodeX1657850
533gdgddrgrsdf1650700
534Amarila1633800
535afdasfa1633800
536iiiillllllii1618715
537Limbutza1616900
538xFar1616900
539Khate15143485842
540CodeX155720593
541pisi115117000
542xBotyk15117000
543Swaggers15117000AM
544Aspirator1591000
545xDDD1585800
546LETHAL1578000
547deeeeeee1578000
548qZambina1578000
549jurrteer1578000
550Shop3R1578000